Top WinoHobby
Top WinoHobby

O nas Czytelnia Wypełnij formularz kontakt winohobby menu-top menu

WinoHOBBY Akcesoria Do Wyrobu Alkoholi sklep wysyłkowy


areshurt

vsop baner

stat4u

stat4u

 

Największy wybór drożdży w jednym sklepie
 

Gorzelniane Drożdże Gorzelnicze w Warszawie, Sklep WinoHOBBY - Salon Hobbystyczny, Warszawa ul. Zamoyskiego 49

Bimber, Samogon, Okovita to potoczne nazwy na alkohol wytwarzany w warunkach domowych, pod wpływem destylacji nastawu fermentowanego na drożdżach gorzelniczych. Jeszcze kilkanaście lat temu, niektórzy dobrze pamiętają nawet podczas Stanu Wojennego, do fermentacji nastawów preferowane były drożdże piekarnicze. Był to jedyny możliwy do użycia produkt który można było dostać w sklepach. Obecnie mamy szeroki dostęp do profesjonalnych drożdży gorzelnianych.

Drożdże gorzelniane - gwarancja sukcesu

Drożdże to organizmy jednokomórkowe które przerabiają cukier na alkohol. Najbardziej znane drożdże to piekarnicze, piwowarskie, winiarskie i drożdże gorzelniane. Gorzelnicze drożdże to specjalnie wyodrębnione ich gatunki ze względu na swoją charakterystykę. Są wysoko alkoholizujące i wytrzymałe na wysokie stężenie alkoholu (w niektórych przypadkach fermentują nawet do 23%), oraz gwarantują pełne odfermentowanie cukru.

Na rynku dostępnych jest wiele marek drożdży gorzelniczych, ale najlepiej wybierać z pośród najlepszych. Najlepsze i sprawdzone marki drożdży, posiadające najwięcej pozytywnych opinii wśród Klientów to:

 • drożdże gorzelnicze serii TURBO: T3, T48, T VodkaStar
 • drożdże gorzelnicze Coobra
 • drożdże gorzelnicze SpiritFerm

Jeżeli nie wiesz na które drożdże się zdecydować to sprawdź opinie naszych Klientów:
Opinie o drożdżach gorzelnianych!

Największy wybór drożdży gorzelnianych w Warszawie

W naszym sklepie znajdziesz największy wybór drożdży gorzelniczych ''pod jednym dachem''. Do wyboru sprawdzone marki stosowane przez Klientów na całym świecie: SpiritFerm, Coobra, T3/T48/TvodkaStar, Alcotec.

W zależności od potrzeb można wybierać pomiędzy drożdżami:

 • szybkimi - czas fermentacji w 1-2 dni
 • mocnymi - fermentują 8kg cukru nawet do 20%
 • czystymi - zmniejszają ilość niepożądanych składników fermentacji, przez co alkohol jest łagodniejszy w smaku i zapachu
 • uniwersalne - charakteryzuje je najlepszy stosunek cena/jakość, najczęściej na 6-7 kg cukru, najbardziej popularne to drożdże T3, SpiritFerm T3, T48
 • Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu,
  pomożemy, doradzimy.

  Salon WinoHOBBY
  Warszawa ul.Zamoyskiego 49
  Tel. 22 741 31 30

Wszelkie prawa zastrzeżone 2005. Projektowanie stron